Kategorie

Strona główna

Left Banner

W małych, średnich i dużych zakładach produkcyjnych, halach, hurtowniach oraz w innych miejscach, gdzie potrzebne jest wyposażenie do załadunku lub wyładunku ciężkich i dużych towarów, nie może zabraknąć wciągarki lub też suwnicy bramowej. Korzystanie z tego typu sprzętu zapewnia znacznie bardziej sprawną pracę oraz bezpieczeństwo, a także wpływa na zwiększenie możliwości produkcyjnych firmy. Sprawdź, dlaczego powinieneś postawić na rozwiązania oferowane przez Interfork!

Korzystaj z mobilnych urządzeń do pracy przeładunkowej

Oferujemy zarówno stacjonarne, jak i przejezdne suwnice bramowe, w których mechanizmy podnoszenia/opuszczania poruszają się po prostym torze, zamocowanym na podporach. Sprawdzą się doskonale w różnego rodzaju zakładach przemysłowych i halach produkcyjnych, wyróżniając się przede wszystkim niezawodnym działaniem i ponadprzeciętnym udźwigiem. Wciągarki stacjonarne od Interfork posłużą Ci z powodzeniem do przenoszenia ładunków o wadze sięgającej nawet 2,5 t. Modele przesuwne bez żadnego problemu podołają natomiast ciężarowi wynoszącemu 1,5 t.

Możesz zdecydować się na zakup suwnicy, która będzie w największym stopniu odpowiadać Twojemu zapotrzebowaniu. Wybór zależy przede wszystkim od sytuacji w zakładzie przemysłowym. Rozważ, czy interesuje Cię wciągarka bramowa o mobilnym sposobie działania, czy wolisz postawić na rozwiązanie stacjonarne o większym udźwigu. Niezależnie od tego, na który model ostatecznie się zdecydujesz, możesz oczekiwać od naszych maszyn najwyższej jakości. Podołają one wskazanym ciężarom. Przyczynią się też do usprawnienia wszelkich działań podejmowanych w środowisku pracy – pracownicy nie będą mieli już problemu z operowaniem dużymi podzespołami.

Suwnice bramowe – z napędem ręcznym lub elektrycznym

Specjalistyczna wciągarka bramowa, jako przestawna rama wspomagająca prace przeładunkowe, może posiadać wciągniki napędzane ręcznie lub elektrycznie oraz wózek jezdny podwieszany na belce. Wybór konkretnego typu jest kwestią indywidualnych preferencji, ponieważ każdy z nich ma swoje atuty. Napęd ręczny w suwnicy wymaga stałej obecności pracownika, który może z bliska obserwować proces wciągania ładunku i od razu reagować, jeśli coś idzie nie tak. Rozwiązania elektryczne wyróżniają się natomiast nieco większą wygodą użytkowania.

Każda suwnica bramowa posiada jeszcze tę zaletę, że można ją ustawić w dowolnym miejscu hali i korzystać z niej także tam. Sterować nią można zarówno za pomocą kasety sterowniczej, jak i przez radio. Zdajemy sobie sprawę, że poszczególne zakłady przemysłowe kładą nacisk na różne rozwiązania w zakresie sposobu obsługi i dlatego staramy się zapewniać im wyłącznie taki sprzęt, który można bardzo łatwo dostosowywać do oczekiwań. Możliwość wyboru tego, jak suwnica bramowa będzie obsługiwana, ma dla nas niebagatelne znaczenie.

Dokładamy również starań, by oferowane sprzęty charakteryzowały się możliwie najwyższą jakością. Z tego względu każda znajdująca się w naszym asortymencie wciągarka bramowa spełnia wszystkie niezbędne normy jakościowe i bezpieczeństwa. Decydując się na zakup wybranego modelu, możesz mieć pewność, że zaopatrujesz się w sprzęt wyróżniający się niezawodnością, który powstał w ramach drobiazgowego procesu produkcji. Suwnica posłuży Ci przez długi czas do wykonywania nawet najbardziej wymagających zadań.

Wciągarki bramowe – sprzęt niezawodny

Profesjonalne suwnice bramowe oraz portalowe to niezawodne urządzenia, które z pewnością przydadzą się w takich miejscach jak: zakłady przemysłowe, produkcyjne, stoczniowe, serwisy samochodowe czy przedsiębiorstwa komunalne. Sprawdzona w praktyce konstrukcja wciągarki wpłynie na zwiększenie wydajności wszelkiego rodzaju prac zachodzących w Twoim obiekcie, ponieważ ciężkie ładunki będzie można dzięki niej przemieszczać sprawnie i bez żadnego wysiłku. Kadra pracownicza może skupić się na tych aspektach produkcji, które wymagają ręcznej obsługi.

Wszystkie wciągarki bramowe z naszej oferty wykonane są z wyjątkowo wytrzymałych metali. Postawienie na najwyższej jakości materiały daje pewność, że zakupiony sprzęt będzie im niezawodnie służyć przez bardzo długi czas. Konstrukcja suwnicy jest odporna na działanie różnych szkodliwych czynników. Oznacza to, że maszyn można z powodzeniem używać nawet w zakładach, w których panuje np. duża wilgotność. Metalowa powierzchnia wciągarki jest w znacznym stopniu odporna, chociażby na korozję.

Interfork – najlepszy sklep z techniką magazynową

Zamawiając suwnice bramowe w naszym sklepie internetowym Interfork Poznań, można być pewnym, że są to urządzenia niezawodne, z których bezawaryjnie można korzystać przez wiele lat zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zapewniamy pomoc w wyborze produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta – doradzimy Ci takie rozwiązanie, które będzie w największym stopniu pasować do warunków panujących w Twoim zakładzie. Skontaktuj się z nami, by zamówić wybrany model suwnicy ze wciągarką lub zapytać o poradę!

Oferowane typy wciągarek bramowych

Wciągarka bramowa Delta 100

Wciągarka bramowa Delta 100

Wciągarka bramowa Delta 200

Wciągarka bramowa Delta 200

Wciągarka bramowa Delta 300

Wciągarka bramowa Delta 300