Wózki transportowe

Firma Interfork zaopatruje sklepy, magazyny i hurtownie w sprawdzone urządzenia transportowe o najróżniejszych funkcjach i parametrach użytkowych. W stałej sprzedaży dostępne są wózki platformowe ręczne, dwukołowe, taczkowe i gospodarcze.

Podkategorie

  • Wózki platformowe
  • Wózki taczkowe
    <p>Wózki transportowe w ofercie naszego sklepu to również bogata gama praktycznych i lekkich wózków taczkowych przeznaczonych do przemieszczania ciężkich skrzyń, mebli, sprzętu AGD i innych ładunków zarówno w obrębie hali lub magazynu, jak i poza nim. Nasze wózki taczkowe wyposażone są w wygodne uchwyty pozwalające na obsługę przez osoby o drobnej budowie. Dzięki ergonomii kształtu i odpowiedniemu rozłożeniu sił nawet duże i ciężkie skrzynie mogą być przewożone przy niewielkim wysiłku pracownika. Wózki taczkowe znajdujące się w ofercie sklepu Interfork mogą też być przystosowane do transportu po schodach dzięki montażowi specjalnych trzyelementowych kółek. Estetyczny wygląd i niewielkie wymiary ułatwiające przechowywanie to dodatkowe atuty naszych modeli <a href="https://www.interfork.com.pl/pl/wozki-transportowe">wózków transportowych</a>.</p>
  • Wózki gospodarcze
    <p>Wózki bywają nie tylko niezbędnym elementem wyposażenia firmy produkcyjnej, ale również wspierają jej pracowników gospodarczych, zajmujących się dbałością o tereny zielone czy obszar placu manewrowego.</p>

Aktywne filtry

Współpracując z czołowymi producentami, Interfork oferuje najlepsze rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki specjalistycznym środkom transportu bliskiego można optymalnie zorganizować pracę i logistykę na terenie obiektu.

Wózek platformowy do transportu bliskiego – kompleksowa oferta

Nasz katalog obejmuje wysokiej klasy maszyny gospodarcze, paletowe (jedno- i dwuburtowe), taczkowe (dostosowane do przemieszczania się po schodach), podnośnikowe oraz pomosty magazynowe. Doradzamy jaki wózek platformowy wybrać, by w pełni spełniał potrzeby firmy. Wszystkie oferowane tutaj produkty spełniają szereg wytycznych, obowiązujących w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki wytrzymałej konstrukcji oferowane przyrządy umożliwiają bezawaryjną eksploatację przez długie lata. Gwarantujemy terminową i bezpieczną dostawę pod wskazany adres. Zobacz poniższy wykaz wyselekcjonowanych rozwiązań wraz ze szczegółową specyfikacją.