Wciągniki dźwigniowe

Posiadamy w sprzedaży wciągniki dźwigniowe typu GKS i MKS, odpowiadające normie PN-EN 10204+A1-2.1. Są one wykorzystywane między innymi w pracach montażowych i serwisowych. Najczęściej używają ich duże zakłady produkcyjne i górnicze. Wciągniki dźwigniowe mają za zadanie zabezpieczyć ciężkie ładunki oraz ułatwić ustawianie i przesuwanie np. maszyn o dużym ciężarze albo rur kanalizacyjnych o sporych średnicach.

Aktywne filtry

 • Wciągnik dźwigniowy aluminiowy AKS

  383,00 zł

  Wciągnik dźwigniowy aluminiowy AKS występuje w trzech udźwigach 0,25t, 0,75t oraz 1,5t długość łańcucha to 1,5m ale może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Wciągnik AKS posiada aluminiową obudowę oraz dźwignię, łańcuch wciągnika AKS jest wykonany z stali stopowej klasy 8. Aluminiowe elementy wciągnika obniżają masę własną dodatkowym atutem wciągnika AKS jest zastosowanie sprzęgła przeciwprzeciążeniowego. Wciągnik łańcuchowy dźwigniowy AKS sprzedawany jest w komplecie z brezentowym etui. Posiada tabliczkę znamionową, ze znakiem CE, udźwigiem, numerem fabrycznym, rokiem produkcji, masą. Spełnia wymagania normy PN-EN 13157 wykonany zgodnie z Dyrektywą 2006/42/EC

 • Wciągnik dźwigniowy MKS

  518,00 zł

  Wciągnik łańcuchowy dźwigniowy MKS wyposażony jest w sprzęgło przeciw przeciążeniowe. Przeznaczone są do prac w zakładach produkcyjnych,zabezpieczana ciężkich ładunków, przesuwania i ustawiania ciężkich maszyn, rur kanalizacyjnych o dużych średnicach.Standardowa długość łańcucha nośnego i manewrowego wynosi 1,5 i 3,0m, na indywidualne zamówienie możemy wykonać dowolną długość łańcucha.Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia posiadają Deklaracje Zgodności oraz odpowiadają PN-EN 10204+A1-2.1co zapewnia bezpieczeństwo pracy i użytkowania.

 • Wciągnik dźwigniowy GKS

  379,00 zł

  Wciągnik łańcuchowy GKS to praktyczne urządzenie przeznaczone do podnoszenia ciężkich przedmiotów i materiałów mające powszechne zastosowanie w budownictwie podczas prac remontowych oraz w warsztatach samochodowych. Dźwignik wyposażony jest w ręczny mechanizm podciągania oraz łańcuch różnej nośności i długości 1,0; 1,5m lub 3 m. Zwarta konstrukcja i niewielkie jak na tego typu urządzenie wymiary pozwalają na łatwy transport do miejsca przeznaczenia. GKS to dźwigniki bezpieczne i łatwe w obsłudze. Skutecznie wspomagają pracę podczas wykończenia elewacji, malowania wysokich pomieszczeń. Standardowa wysokość podnoszenia to około 1-1,5 m. Waga urządzenia oscyluje w przedziale od 2,3 kg do 27,7 kg zależnie od przypisanego udźwigu.

Produkty przeznaczone do przemysłu, transportu i logistyki

Prezentowane tutaj produkty wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość i kompaktowa konstrukcja. Do wyboru są łańcuchy o różnej nośności i długości (najczęściej 1,5m lub 3 m). Wciągniki dźwigniowe MKS posiadają dodatkowo sprzęgło antyprzeciążeniowe. Wszystkie nasze urządzenia posiadają deklaracje zgodności oraz instrukcje użytkowania. Jest to gwarancja ich bezpiecznej, długofalowej eksploatacji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną specyfikacją oferowanych w sklepie produktów. Szczegółowe parametry każdego wyciągnika dźwigniowego dostępne są po kliknięciu w wybrany produkt.

Firma INTERFORK to znany i ceniony dostawca sprawdzonych rozwiązań dla przemysłu, transportu i logistyki. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis i montaż urządzeń dźwigniowych oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań. Gwarantujemy najniższe ceny oraz szybkie terminy realizacji dostaw.

Zachęcamy do współpracy! Numer kontaktowy: 502-918-465.