Left Banner

Pasy mocujące

Interfork to ceniony na rynku dostawca nowoczesnych systemów mocowań. Firma w tym zakresie od wielu lat obsługuje potentatów branży logistycznej i transportowej. Oferowane przez nas mocujące pasy transportowe z powodzeniem wykorzystują zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i najwięksi gracze z branży logistycznej. Proponowane tu akcesoria stanowią najpopularniejszą metodę zabezpieczenia ładunku w trakcie przewozu. Wykonane są z trwałej, specjalistycznej taśmy, która zapewnia optymalną ochronę towaru podczas transportu drogą lądową.

Pasy transportowe – ceny i zakres oferty

W asortymencie sklepu Interfork znajduje się szeroka gama produktów, które możemy wykonać na specjalne zamówienie. Naszą specjalnością są mocowania dwuczęściowe różnej długości, o różnym obciążeniu. Każdy element mocujący jest produktem cechowanym. Posiada deklarację zgodności i pozostaje zgodny z normą PN-EN 12195-2, jakiej podlegają wszystkie pasy transportowe. Ceny utrzymujemy na konkurencyjnym poziomie, dzięki czemu nasi klienci mogą zoptymalizować koszty własnej działalności.

Dzięki olbrzymieniu doświadczeniu w dziedzinie systemów mocujących udostępniamy partnerom biznesowym najwyższej klasy produkty i ograniczamy wydatki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Aktywne filtry