Left Banner

Odciągi łańcuchowe

Od lat dostarczamy wyselekcjonowane rozwiązania dla przemysłu, logistyki i transportu. Nieustannie poszerzamy ofertę o funkcjonalne systemy, usprawniające pracę w różnych sektorach gospodarki. Naszymi odbiorcami w zakresie odciągów łańcuchowych są zarówno małe rodzinne firmy transportowe, jak i międzynarodowe firmy spedycyjne. Oferowane w naszym sklepie produkty wykorzystywane są z powodzeniem na naczepach niskopodłogowych, lawetach, koparkach, wagonach kolejowych, spychaczach czy pojazdach gąsienicowych.

Aktywne filtry

Odciąg łańcuchowy, jako alternatywa dla pasów mocujących

Odciągi łańcuchowe to solidna i wytrzymała alternatywa dla pasów mocujących. Zapobiegają one przemieszczaniu się ładunku w czasie jego transportu, ochraniając go przed siłami niszczącymi.

Oferowane w naszym sklepie internetowym odciągi łańcuchowe posiadają deklarację zgodności z normą EN-12195-3. Wyróżniają się ogromną odpornością na działanie sił zrywających, dzięki czemu ładunek jest doskonale zabezpieczony i wyjątkowo stabilny. Długość oraz zdolność mocowania odciągów mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasza oferta zawiera przede wszystkim odciągi jednoczęściowe.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! W specyfikacjach prezentujemy długość, rozmiar łańcucha, zdolność mocowania i siłę zrywającą każdego odciągu łańcuchowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu: nr tel. 502-918-465, email: interfork@interfork.pl.