Left Banner

Zawiesia pasowe

Domeną Interfork jest dystrybucja rozwiązań dźwigowych, podnośnikowych i transportowych - produktów znajdujących zastosowanie w każdej firmie produkcyjnej. Wśród urządzeń i akcesoriów przeznaczonych do podnoszenia ładunków Klienci znajdą wykonane z taśmy poliestrowej zawiesia pasowe (zwane taśmowymi). Dzięki innowacyjnym metodom produkcji, mogą być one wykorzystywane w każdych warunkach klimatycznych. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość na trudy użytkowania i pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

Zawiesia pasowe – dlaczego warto je wybrać?

Używanie wysokiej jakości pasów jest niezbędne w transporcie. Wyróżniają się doskonałymi właściwościami. Możesz sięgnąć po nie na przykład w sytuacji, w której przeniesienia wymaga towar o wyjątkowo delikatnej powierzchni. Zastosowanie łańcuchów lub twardych lin sprawiłoby, że pojawiłyby się na niej liczne rysy, a nawet większe uszkodzenia. Zawiesia pasowe są wykonane z miękkiego materiału, dzięki czemu takiego problemu można z łatwością uniknąć.

Ogromną zaletą pasów jest fakt, że działają na zasadzie opasania przenoszonego towaru. W praktyce oznacza to, że nie wymagają żadnych punktów zaczepienia – ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku przenoszenia wszelkiego rodzaju rur. Prosty mechanizm działania przekłada się na możliwość korzystania z nich w sposób całkowicie intuicyjny nawet przez mniej doświadczonych pracowników. Zawiesie pasowe może też wytrzymać wiele niesprzyjających okoliczności: jest całkowicie odporne np. na oleje, smary, wilgoć czy temperaturę sięgającą maksymalnie 100 stopni Celsjusza.

Zawiesia pasowe o różnym udźwigu

Asortyment uszeregowano według maksymalnego udźwigu ładunków (od 1 do 10 ton). Dostępne w ofercie egzemplarze świetnie sprawdzają się w pracach montażowych w trakcie podnoszenia ciężkich konstrukcji i ładunków. Dla rozróżnienia poszczególnych udźwigów każdy z nich posiada inne oznakowanie (gama kolorów). Jeśli potrzebujesz różnego rodzaju zawiesi, oprócz pasowych w Interfork znajdziesz też modele:

  • wężowe,
  • linowe,
  • łańcuchowe.

W ofercie znajdują się zawiesia pasowe zakończone pętlami lub o zamkniętym obwodzie. Każdy dostępny w naszym katalogu model posiada oznakowanie CE. Wykonano je zgodnie z normą EN 1492-1:2002 - spełniają wymagany współczynnik bezpieczeństwa.  Możesz śmiało korzystać z nich podczas wszelkiego rodzaju prac budowlanych, magazynowych lub innych. Wysokiej jakości wyroby z taśmy poliestrowej bez problemu wytrzymują wskazany ciężar.

Interfork z Poznania – pełna gama profesjonalnych produktów dla Twojej firmy!

Nasza firma jest w stanie zaopatrzyć Cię w różnego rodzaju narzędzia transportowe z wysokiej jakości zawiesiami pasowymi na czele. Realizujemy zamówienia w sposób terminowy. Dokładamy starań, by produkty mogły zostać jak najszybciej wykorzystane do przenoszenia towarów. Gwarantujemy satysfakcję z użytkowania i wyśmienity stosunek jakości do ceny.

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o produkcie lub rzetelną poradę, zachęcamy do kontaktu: nr tel. 502-918-465, e-mail: interfork@interfork.pl.

Aktywne filtry