Left Banner

Uchwyty do podnoszeni blach

Podnoszenie, przenoszenie i transport ładunków to dziedziny, w których bezpieczeństwo i precyzja są sprawami priorytetowymi. Specjalistyczny sklep internetowy Interfork oferuje profesjonalne uchwyty do blach, wykorzystywane przez zakłady produkcyjne, centra magazynowe czy montażowe z całej Polski.

Aktywne filtry

Firma dystrybuuje m.in. uchwyty do bezpiecznego podnoszenia blach w różnych kierunkach: w pionie i poziomie. W ofercie znajdują się akcesoria przegubowe (KRA), poziome (TKA, WRA, RSA) i śrubowe (JP). Są to sprawdzone produkty o perfekcyjnej i solidnej konstrukcji.

Uchwyt do blach – co proponujemy?

Oferta naszego sklepu obejmuje szereg bezpiecznych rozwiązań do transportowania pojedynczych arkuszy lub całych wiązek. Chwytaki pozwalają podnosić i przenosić wielkogabarytowe przedmioty zgodnie z obowiązującymi standardami. Pracownicy zyskują dzięki temu najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Uchwyt do blach współgra z popularnymi rodzajami zawiesi (pasowe, łańcuchowe lub linowe), mających różne kąty nachylenia przegubu. Chętnie doradzimy wybór odpowiedniego produktu, kompatybilnego z resztą urządzenia.

Zainteresowanym wskażemy chwytak o optymalnej twardości (najczęściej do 25HRC). Katalog INTERFORK zawiera funkcjonalne, praktyczne narzędzia o różnym udźwigu. Zapraszamy do naszego sklepu!