Left Banner

Rolki transportowe

Interfork to specjalista w zakresie nowoczesnych rozwiązań transportu bliskiego. Dostarczane przez nas urządzenia mają za zadanie usprawnienie pracy w obiektach magazynowych i przemysłowych. W stałej sprzedaży posiadamy nowoczesne rolki transportowe do maszyn i transportu ciężkich ładunków. Nasze produkty można spotkać zarówno w małych rodzinnych firmach, jak i dużych międzynarodowych centrach magazynowych.

RolkI DO TRANSPORTU maszyn i ciężkich ładunków

W procesie produkcji, magazynowania i dystrybucji, rolki transportowe są uzupełnieniem różnego typu przenośników. Specjalne rolki do transportu maszyn i ciężkich ładunków wykonane są z najwyższej jakości stali i tworzyw sztucznych. Posiadają optymalne parametry wytrzymałościowe, dzięki czemu są w stanie bezpiecznie i sprawnie przenosić spore obciążenie. Świetnie sprawdzają się tam, gdzie do dyspozycji jest niewielka przestrzeń, a urządzenia lub maszyny są ciężkie i wymagają wyjątkowej precyzji ustawienia. Rolki transportowe są proste w eksploatacji – ich konstrukcję opracowano, uwzględniając bezpieczeństwo użytkowników.

Dzięki dokładnym opisom, które towarzyszą produktom dostępnym w naszym sklepie, nasi Klienci mogą wybrać rozwiązanie idealnie, dostosowane do swoich potrzeb.

Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę rolek transportowych pod wskazany adres.

Aktywne filtry