Left Banner

Zawiesia do kręgów betonowych

W naszym asortymencie oferujemy wytrzymałe uchwyty do przenoszenia elementów betonowych, takie jak tanie i solidne zawiesia do kręgów. Są one dedykowane do unoszenia i transportu konstrukcji wykonanych z betonu. Charakteryzują się szerokim zakresem chwytania, wysoką wytrzymałością mechaniczną i odpornością chemiczną, a także niepodatnością na działanie korozji. Ich duży udźwig pozwala na bezproblemowe transportowanie elementów wielkogabarytowych o znacznej masie.

Oferowane przez nas produkty są wyposażone w systemy automatycznego uchwytu. Mogą współpracować zarówno z dźwigami i suwnicami, jak i wózkami widłowymi. Są proste w obsłudze i cenione przez operatorów urządzeń dźwigowych w całej Polsce. Ich specjalna konstrukcja znacznie usprawnia pracę i podnosi jej wydajność, jednocześnie wpływając na znaczne obniżenie kosztów dodatkowej obsługi.

Zbudowane z solidnych ogniw nośnych i wytrzymałych cięgien łańcuchowych z chwytakami zawiesia do kręgów są niepodatne na działanie skrajnie niekorzystnych warunków atmosferycznych i środowiskowych. Rozwiązania znajdujące się w naszej ofercie spełniają przepisy tzw. dyrektywy maszynowej i są wykonane zgodnie ze zharmonizowaną normą PN-EN 13155. Dostępne są produkty, różniące się wymiarami, udźwigiem i klasą wytrzymałości.

Wysokiej klasy zawiesia do kręgów w niskiej cenie

Profesjonalne, wysokiej klasy wyroby są wyposażone w szczęki samozaciskowe, niepozostawiające żadnych rys lub innych śladów transportu. Znajdują szerokie zastosowanie m.in. na terenach placów budów inżynieryjnych. Są tam wykorzystywane do prac, takich jak przeładunek i montaż elementów prefabrykowanych oraz transport bliski rur i kręgów z betonu. Zawiesia są łatwe w obsłudze dzięki zintegrowanym z nimi elementom dźwigni.

Niezwykle prosta, a jednocześnie wysoce precyzyjna konstrukcja produktów gwarantuje ich niezawodność i bezawaryjną, bezpieczną eksploatację nawet w najtrudniejszych warunkach przemysłowych. Rozwiązania są kompatybilne z większością suwnic i urządzeń dźwigowych oraz systemów transportu bliskiego dostępnych obecnie na rynku.

Nasze zawiesia są łatwe i bardzo wygodne w obsłudze. Cechują się bardzo solidnym, precyzyjnym chwytem o wysokiej żywotności. Współpracują m.in. z łańcuchami spełniającymi normę DIN 5687-5. Są również wyposażone w odpowiednie blokady

Aktywne filtry