Wciągniki ręczne

Wciągniki łańcuchowe występują w czterech typach: SBE (ręczne, przeznaczone do wciągania obciążenia poniżej poziomu robót) i ZBE (ze sprzęgłem przeciwprzeciążeniowym, również do prac poniżej poziomu). Najczęściej wyposażone są one w solidne zblocze hakowe. Kooperując z wózkami jezdnymi, wciągniki te z łatwością przemieszczają się po teownikach i dwuteownikach. Każdy wciąg i wciągnik łańcuchowy charakteryzuje się trwałą i wytrzymałą konstrukcją, umożliwiającą różnorakie manewry.

Aktywne filtry

 • Wciągnik łańcuchowy SBE INOX

  3 144,00 zł

  Wciągniki łańcuchowe wyposażone w łańcuch i hak ze stali nierdzewnej AISI 316L

 • Wciągnik łańcuchowy ZBE

  581,00 zł

  Wciągniki łańcuchowe ZBE wyposażone jest w  sprzęgło przeciw przeciążeniowe. Przeznaczone są do podnoszenia ciężarów poniżej poziomu pracy.Trwała i wytrzymała konstrukcja pozwala na prawie nieograniczone możliwości w zastosowaniu. W połączeniu z wózkiem jezdnym(które również występują w naszej ofercie) tworzą komplet umożliwiający poruszanie się po stalowych elementach teowych i dwuteowych.Standardowa długość łańcucha nośnego i manewrowego wynosi 3,0m.Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia posiadają Deklaracje Zgodności oraz odpowiadają PN-EN 10204+A1-2.1co zapewnia bezpieczeństwo pracy i użytkowania.

 • Wciągnik łańcuchowy WBE z zintegrowanym wózkiem

  1 187,00 zł

  Wciągniki łańcuchowe WBE z zintegrowanym wózkiem jezdnym pozwalają na zwiększenie wysokości podnoszenia ładunku. Mniejsza wysokość zestawu w stosunku do standardowego zestawu SBE + POB lub POT pozwala na wygodną pracę w niskich pomieszczeniach .

 • Wciągnik łańcuchowy SBE

  352,00 zł

  Ręczne wciągniki łańcuchowe SBE przeznaczone są do podnoszenia ciężarów poniżej poziomu pracy. Trwała i wytrzymała konstrukcja pozwala na niemalże nieograniczone możliwości w zastosowaniu. Sprawdzają się zarówno w warunkach przemysłowych, jak i w warsztatach naprawczych, w transporcie i na łodziach. W połączeniu z wózkiem jezdnym (które również występują w naszej ofercie) tworzą komplet umożliwiający poruszanie się po stalowych elementach teowych i dwuteowych. Standardowa długość łańcucha nośnego i manewrowego wciągnika SBE wynosi 3m. Istnieje możliwość dostosowania długości łańcuchów do potrzeb klienta. Wymaga to wcześniejszego kontaktu z naszym konsultantem. Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia posiadają Deklaracje Zgodności oraz odpowiadają PN-EN 10204+A1-2.1

Naszym klientom oferujemy produkty przystosowane do prac w różnych warunkach. Zaufało nam wiele firm z różnych branż.

Każdy wciągnik, wciągarka i wyciągarka łańcuchowa ręczna dostępna w ofercie zostały szczegółowo opisane. Mamy nadzieję, że to pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie. W razie jakichkolwiek pytań – nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w wyborze produktów.