Kategorie

Strona główna

Left Banner

Sklep z częściami zamiennymi do wózków widłowych i techniki magazynowej

Interfork z Poznania to profesjonalny dystrybutor części zamiennych do wózków widłowych najbardziej popularnych marek na rynku: LINDE, STILL, CLARK, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, BALCANCAR, HYSTER, KOMATSU, JUNGHEINRICH, YALE, HC LIFT, GPW, RAK oraz wielu innych.

CZĘŚCI ZAMIENNE DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Dzięki doświadczeniu naszych handlowców, znajomości rynku oraz bezpośredniej współpracy z producentami części, naszym Klientom możemy zaoferować najwyższej jakości osprzęt i sprawdzone części zamienne do wózków widłowych w atrakcyjnej cenie. Wiele standardowych elementów Klienci znajdą na naszych półkach w magazynie. W przypadku nietypowych produktów, czas oczekiwania wynosi maksymalnie 5 dni od chwili złożenia zamówienia. To sprawia, że nasi Klienci mogą ograniczyć do minimum przerwę w pracy związaną z awarią wózka.

Naszym Klientom zapewniamy także merytoryczną pomoc przy identyfikacji i wyborze poszukiwanych części zamiennych do wózków widłowych.

Misją firmy Interfork z Poznania jest dostarczanie Klientom nie tylko najwyższej jakości części, ale także sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie magazynowania. Naszymi Klientami są sklepy, magazyny, hurtownie i centra dystrybucyjne.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:

W naszej ofercie Klienci ponadto znajdą szereg nowoczesnych urządzeń i akcesoriów z zakresu techniki magazynowej. Nasza propozycja zawiera odciągi łańcuchowe, pasy mocujące i transportowe, rolki do transportu ciężkich maszyn, uchwyty i chwytaki do blach, wciągarki łańcuchowe ręczne czy wciągniki dźwigniowe oraz chwytaki do szyn. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy znajdzie odciąg czy wciągnik łańcuchowy dostosowany do swoich potrzeb.

Oddzielną kategorią jest szeroka gama akcesoriów odpowiadających za bezpieczeństwo transportowanych ładunków. Polecamy najwyższej klasy zawiesia i uchwyty do kręgów, zawiesia łańcuchowe, zawiesia pasowe oraz zawiesia linowe. Oferujemy zawiesia jednocięgnowe, dwucięgnowe, trzycięgnowe oraz czterocięgnowe o różnych długościach i udźwigach. Do produkcji zawiesi linowych wykorzystujemy liny stalowe nierdzewne o średnicy od 8 do 56 mm. Mogą być one zakończone w dowolny sposób: pętlą, hakiem i szaklą. Z kolei zawiesie łańcuchowe wytwarzane jest z łańcuchów o średnicy od 5 do 22 mm, a mogą być one zakończone: hakiem, hakiem kontenerowym, szaklą i hakiem skracającym. Natomiast zawiesia pasowe wykonywane są z taśmy o szerokości od 30 do 300 mm. Hak lub pętla to warianty zakończeń zawiesi pasowych. Uzupełnieniem asortymentu są wszelkiego rodzaju haki zawiesiowe oraz przeznaczone do zawiesi linowych.