Zawiesia linowe

Zawiesie linowe jest istotnym elementem dźwigu, żurawia lub suwnicy. Ma za zadanie obwiązywać, podnosić i podtrzymywać obciążenie. W zależności od potrzeb Klienta, oferujemy bogaty asortyment zawiesi linowych jedno-, dwu-, trzy- i czterocięgnowych, zakończonych standardowym hakiem HE o długościach do 4 metrów. Zawiesie może posiadać linę o średnicy od 8 do 40 mm (im grubsza, tym większe możliwości udźwigu). Drugim typem zawiesia linowego jest typ F, z zakończeniem pętlowym. Liny są tutaj wykonane ze stali ocynkowanej, co gwarantuje ponadprzeciętną trwałość i wytrzymałość.

Zawiesia linowe w różnych wariantach zakończenia

Wykonujemy też zawiesia linowe zakończone hakami, hakami kontenerowymi, szaklami oraz ogniwami o różnych długościach i udźwigach. Produkty wykonano z wysokiej klasy liny ocynkowanej, są one zgodne z europejską normą PN-EN 13414-1 i są najpopularniejszym rozwiązaniem wykorzystywanym w różnego typu dźwignicach. Klikając wybrany produkt, można poznać jego parametry i szczegóły specyfikacji. Każde zawiesie linowe z naszej oferty poddane zostało surowej kontroli, co gwarantuje ich użytkownikom pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

Sklep internetowy INTERFORK to szybka i sprawna obsługa zamówień oraz spore zaplecze asortymentowe. Pod numerem tel. 502-918-465 uzyskać można rzetelne porady w aspekcie wyboru i eksploatacji poszczególnych typów zawiesi. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą!

Aktywne filtry