Zawiesia linowe

W sklepie Interfork znajdziesz kluczowe elementy umożliwiające pracę dźwigu, żurawia lub suwnicy. Bez wątpienia należą do nich zawiesia linowe, których rola skupia się na obwiązywaniu, podnoszeniu i podtrzymywaniu obciążenia. W zależności od potrzeb Klienta oferujemy bogaty asortyment akcesoriów jedno-, dwu-, trzy- i czterocięgnowych, zakończonych standardowym hakiem HE o długościach do 4 metrów. Zawiesie może posiadać linę o średnicy od 8 do 40 mm (im grubsza, tym większe możliwości udźwigu). Drugim rodzajem rozwiązania linowego jest typ F, z zakończeniem pętlowym. Liny są tutaj wykonane ze stali ocynkowanej, co gwarantuje ponadprzeciętną trwałość i wytrzymałość.

Aktywne filtry

Mocowania linowe i haki zawiesia w różnych wariantach

Wykonujemy również produkty zakończone hakami kontenerowymi, szaklami oraz ogniwami o różnych długościach i udźwigach. Cały nasz asortyment powstał na bazie wysokiej klasy liny ocynkowanej, dzięki czemu jest zgodny z europejską normą PN-EN 13414-1.

Haki zawiesia są najpopularniejszym rozwiązaniem wykorzystywanym w różnego typu dźwignicach. Klikając w opis wybranego produktu, bardzo szybko poznasz jego parametry i szczegóły specyfikacji. Cały osprzęt z naszej oferty trafił do niej dopiero po pozytywnym przejściu restrykcyjnych testów. Gwarantujemy użytkownikom pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

Sklep internetowy Interfork zapewnia szybką obsługę zamówień i rozbudowany katalog produktów. Zadzwoń pod numer 502-918-465 i uzyskaj rzetelne porady w kwestii wyboru i eksploatacji poszczególnych typów zawiesi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!