Left Banner

Części do wózków widłowych LINDE

Marka Linde ma od dawna ugruntowaną pozycję w branży transportu wewnętrznego. Jest niekwestionowanym liderem w produkcji nowoczesnych wózków widłowych na terenie Europy i poważnym konkurentem firm azjatyckich. Produkty Linde znane są z wysokiej jakości wykonania.

Wózki tego producenta wyróżniają się bezawaryjna pracą i znakomitymi parametrami użytkowymi. W urządzeniach transportowych Linde wykorzystano najnowszą technologię, co gwarantuje im niezawodność i długą żywotność.

Części zamienne

By zapewnić klientom użytkującym wózki Linde ciągłość eksploatacyjną, w naszej ofercie zamieściliśmy pełną gamę zamiennych części do wózków widłowych tego producenta.

Asortyment części do wózków Linde zawiera wyłącznie oryginalne, atestowane produkty na gwarancji. Do każdego z nich dołączamy pełną specyfikację i instrukcję obsługi.

Wśród oferowanych części marki Linde posiadamy:

  • części zamienne układu napędowego,
  • części zamienne do silników,
  • części do układów i podzespołów hydraulicznych,
  • chłodnice oleju, wody,
  • części kontrolne układów elektronicznych.

Naszym klientom zapewniamy merytoryczne wsparcie przy identyfikacji i wyborze poszukiwanych części zamiennych. Oferujemy atrakcyjne ceny i ekspresowe terminy dostaw zamówionych produktów. Wszystkie wysyłane części są perfekcyjnie zabezpieczone. Zapraszamy do współpracy!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie